Vyhlásili a ocenili sme najúspešnejších športovcov za rok 2018, a to nasledovne ???‍♀️:

SEKCIA ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA ŽENY:
TAMARA SITÁROVÁ – kateg. slniečka
IVANA LOVIŠKOVÁ – kateg. najmladšie žiačky
PETRA HOLEŠOVÁ – kateg. mladšie žiačky
REBEKA HUBOČANOVÁ – kateg. staršie žiačky

SEKCIA GYMNASTIKA PRE VŠETKÝCH:
LEA ŠUSTEKOVÁ – kateg. najmladšie žiačky
LÍVIA HARVANČÍKOVÁ – kateg. mladšie žiačky
ALICA ZÁHRADNÍKOVÁ – kateg. staršie žiačky

SEKCIA FITNES:
NATAŠA ŠOLCOVÁ – kateg. fitnes detí
KARIN SUCHOMELOVÁ – kateg. fitnes junior/ženy

SEKCIA TANEC:
Tanečná skupina v zložení: M. Cieniková, N. Gabčíková, L. Harvančíková, N. Hostačná, P. Hreusová, V. Hrnková, Ch. Hudecová, T. Chládecká, K. Kopecká, N. Magerová, A. Mikulíková, T. Pevná, M. Říhová, A. Šolcová, N. Šolcová, S. Švejdová, S. Uhliarová, E. Valovičová, A. Vecelová, L. Vecelová, K. Voľanská, N. Zuberová

Ďakujeme všetkým športovcom za úspešnú reprezentáciu klubu, mesta Žilina a reprezentáciu SR na medzinárodnej pôde v roku 2018. Sme na Vás pyšní ?❤️?‍♀️! Prajeme Vám veľa zdravia a úspechov v reprezentácií, aj v ďalšom Vašom športovom napredovaní !
Po vyhlásení najúspešnejších športovcov bol pre deti a mládež pripravený bohatý program , ktorý si naplno užili.
Ak má niekto „kvalitne“ zachytené tieto okamihy, prosím doručte nám fotky prostredníctvom správy – vopred veľmi pekne ďakujem .

Za o.z. Gymnastika a fitness Žilina
Ing. Soňa Danajová
Predseda

Všetky tréningy sekcie gymnastiky pre všetkých budú dočasne zrušené do odvolania !

Vážení členovia,
po porade s vedením občianskeho združenia Gymnastika a fitness Žilina, a v nadväznosti na preventívne opatrenia prijímané štátnymi orgánmi a inštitúciami, si Vás týmto dovoľujeme informovať, že všetky tréningy sekcie gymnastiky pre všetkých budú dočasne zrušené do odvolania. S účinnosťou od 09.03.2020 (t.j. dnes).
Tréningovú činnosť prerušujeme z dôvodu prevencie. Náhradné hodiny tréningov budú prebiehať po opätovnom obnovení tréningovej činnosti. V prípade ak táto alternatíva zákonným zástupcom nevyhovuje, prosím o doručenie písomného vyjadrenia na e-mail info@gafzilina.sk, radi sa Vám k predmetnej veci vyjadríme a prekonzultujeme náhradné hodiny.
Členovia sekcie športová gymnastika ženy, fitnes a športový tanec sa riadia pokynmi trénerov.
Zároveň týmto vyzývame všetkých zákonných zástupcov a členov k zodpovednému dodržiavaniu zásad prevencie pred nákazou. Prosím buďte svojím správaním zodpovední aj voči ostatným rodičom a deťom / rodinám.
Ďakujeme za pochopenie.

Vedenie Gymnastika a fitnes Žilina